Özel Proje

KALİTEDEN ÖDÜN VERMEYEN BRANDIUM ATAŞEHİR ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ AQUATHERM VE WAVİN AS’I TERCİH ETTİ

Emay İnşaat ve Erko Grup işbirliği ile toplamda 500 milyon USD yatırımla hayata geçirilen Brandium Ataşehir Yaşam ve Alışveriş Merkezi, Deniz Akkaya’nın yaptığı sunumla 29 Mart 2013’te kapılarını ziyaretçilerine açtı. Word Consumer Academy tarafından Avrupa Kalite Ödülüne layık görülen ve İstanbul’un göbeğinde bir yaşam ve alışveriş merkezi olan Brandium Ataşehir hakkında, Emay İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Çağlar şunları söyledi: “1,5 yıl gibi kısa sürede tamamlanan, Anadolu Yakası’nın en prestijli projesini hayata geçirdiğimiz için çok mutluyuz ve bu muhteşem tesise günlük 60.000 civarında ziyaretçi bekliyoruz”.

Misafirlerine yüksek ve benzersiz konfor sağlamayı hedefleyen Brandium Ataşehir, mekanik tesisatinda da aquatherm ve WavinAS Sessizboru®’yu tercih etti. 25 seneden fazla zamandır Türkiye’de satılan bu sistemler, benzersiz dizaynı, orjinalliği, enerji tasarrufu, ürün kalitesi gibi muhteşem kriterleri üzerinde taşımaktadır.

Gelişim Teknik A.Ş. gibi temelde kullanıcılarının rahatlığını ve konforunu temel alan Brandium Ataşehir kurucuları, Gelişim Teknik A.Ş.’nin eşsiz ve kaliteli ürünlerini projelerine dahil ederek kullanıcılarına sağlık, hijyen ve konforu da garantilemiş oldu.

Misafirlerinizi en özel şekilde ağırlamanız için tasarlanan Brandium Ataşehir’de hizmet verecek olan Silence İstanbul Hotel & Kongre Merkezi, profesyonel kadrosu ve bölgeye getirdiği dinamizm ile misafirlerinizi evlerinde gibi hissedirecek. Ayrıca bünyesinde barındırdığı balo salonları, yüzme havuzları, fitness, spa merkezi ve Türk hamamı gibi ayrıcalıklı imkanları ile de farkına fark katacaktır.

Evinizin yanı başında yer alan sadece bir asansörle ulaşabileceğiniz toplam 120.000 m² ‘lik alana kurulu, 4 katlı alışveriş merkezinde, ev tekstilinden kozmetiğe, elektronikten giyime kadar farklı ürünler sunan 250 adet mağaza bulunmaktadır. Alışverişin çok ötesinde bir deneyimi ziyaretçilerine yaşatmayı amaçlayan mekanda, kültürel faaliyetlere ayrılmış alanlar, gençler ve çocuklar için tasarlanan eğlence merkezleri, dünya mutfaklarından fast fooda kadar farklı seçenekler sunan restoranlar, bowling salonu, sinema ve tiyatro salonları gibi hayata renk katacak pek çok hizmetin yer alması planlanmaktadır.

Anadolu Yakası’nın en gözde projesi olan Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi’nin içerisinde 5 yıldızlı 2 adet ve 1 AVM ile 4 rezidans bloğu yer alıyor. 5 yıldızlı otel konforunu evinize getiren rezidans hizmetleri ile günün her anı şımaracak ve modern bir mimariyle birleşen 3.40 m tavan yüksekliğine sahip dairenizde ya da home-ofisinizde hayatınızın nasıl kolaylaştığına şaşıracaksınız.

Plan projects, manage meetings and sketch out business plans online with partners and colleagues, all in real domyhomework.guru time.