Özel Haber

ASYA GREEN ENERJİ VE GELİŞİM TEKNİK A.Ş. İŞBİRLİĞİ İLE TAÇLANAN KONFOR

Erdinç Erçam tarafından kurulmuş olan Asya Green Enerji Firması, iklimlendirme konusunda uzmanlaşmış mühendis, tekniker ve teknisyen kadrosu ile kullanıcılarına hizmet vermektedir. Avrupa ülkelerinde yoğun kullanım alanına sahip yeni teknoloji ısı pompası ve hijyenik temiz su sistemlerini ülkemizde yaygınlaştırarak, hem enerji çeşitliliğini hem de enerji verimliliğini arttırmayı amaçlamaktadır.

Firmanın otel projelerinden biri olan ve Amasya’da bulunan SİMRE OTEL, özellikle dış cephesi ile görenlerin dikkatini çekmektedir. Tarihi dokuya uygun olarak inşa edilen otel, konforuyla da misafirlerinin vazgeçilmez uğrak yeri olmaktadır. Bu konforu sağlamak için otel yapımında en seçkin markalara yer veren otel yönetimi, tesisat sistemlerinde de Gelişim Teknik A.Ş.’nin aşağıda kısaca bahsedilen en özel ve yeni teknolojili ürünlerini tercih etmiştir.

B- mindmeister do my paper mindmeister allows your to be more innovative by providing a shared collaboration and brainstorming environment on the web.