InsanKaynaklari

Neden Gelişim Teknik?

Yetenek savaşlarının ve rekabetin çok yoğun yaşandığı dünyamızda, insan sermayesinin bir şirketin sahip olduğu en önemli değer olduğunu düşünüyoruz ve bu nedenle siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için, öncelikle personelimizin maddi ve manevi huzurunu sağlamayı, firmamızın en önemli hedeflerinden biri olarak görüyoruz.

“Ancak kendi içerisinde insan memnuniyetini sağlamış bir firma, müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilecektir” görüşünden yola çıkan firmamız, personelini gerek maddi gerekse manevi yönden her zaman desteklemektedir. Onlara uygun çalışma ortamları sağlayarak, başarılarını ödüllendirerek, hatalarını ise birlikte düzelterek,gerek şirket içi gerekse şirket dışı sorunlarını dinleyerek ve birlikte çözümler yaratarak her zaman personelinin yanında yer almaktadır. Bununla beraber; öncelikle kendine, daha sonra firmamıza daha yararlı olabilmesi için, gerekli tüm eğitim fırsatlarını değerlendirmekte ve onlara bu tür konularda tam destek sağlamaktadır.

Firmamızda her birey bizim için önemlidir ve çalıştığı ekip ortamında ayrı bir kişiliği ve beyin gücünü temsil etmektedir fakat hepsi ortak tek bir amaç için çalışmaktır

* Müşteri Memnuniyeti

Biz firma olarak insana ve insan emeğine saygı duyuyor ve sizlere her zaman iyi bir hizmet vereceğine inandığımız güçlü, güvenilir, zeki, çalışkan ve ekip ruhuna sahip personelimizle taleplerinize cevap vermeyi bekliyoruz.

Sizde Gelişim Teknik farkını yaşamak isterseniz……

BEKLİYORUZ


Bizimle çalışmak istiyorsanız, aşağıda verilen iletişim adresimize veya on-line olarak info@gelisimteknik.com.tr adresine “iş başvurusu” başlığı adı altında öz geçmişinizi yollayabilirsiniz. Özgeçmiş yazınız hazır değil ise; altta verilen “İş Başvuru Formu”nu doldurup göndermeniz yeterlidir. İş başvuru formu için lütfen tıklayın.
Newer post older post home august 2, 2015 kindle textbook creator is a free Proessaywriting software application that allows you to easily convert your educational content saved in pdf format into kindle books.