Hakkımızda

Sevgili Gelişim Teknik Dostları,

şirketimizi 1987 yılında Antalya’da kurduk. İlk iştigal konumuz güneş enerjisi sistemleri imalatı oldu ve aynı yıl içinde Polipropilen tesisat sistemi konusunda pazarının lideri konumundaki Almanya merkezli aquatherm GmbH firmasının Türkiye genel distribütörlüğünü aldık. Bu sayede hem PP-R80 sistemini Türkiye’ye getiren ilk firma olduk ve Antalya’ya ilk distribütörlüğü getirdik. Türkiye’nin plastik boru sistemlerine yabancı olduğu o dönemlerde bu sistemi Türkiye’ye tanıtmak için çok büyük gayret gösterdik. Yeniliklere biraz daha fazla karşı konulan o yıllarda Polipropilen tesisat sistemlerini Türkiye’ye ilk getiren ve tanıtan bir firma olarak pazarın bugünkü halini gördüğümüzde ülkemize çevreci ve uzun ömürlü bir teknoloji kazandırmanın, büyük bir iş alanı ve ekmek kapısını açmış olmanın gururunu taşıyoruz.

1991 yılında, yine bir plastik devi Wavin Overseas firmasının Türkiye genel distribütörlüğünü üstlendik. Wavin firmasının 1989 yılında tanıtımını yaparak önce Almanya’da daha sonra tüm dünyada pazara sunduğu en son teknoloji ürünü özel spesifikasyonlara sahip pis su tesisatı Wavin AS Sessizboruyu dünya ile aynı zamanda ülkemize kazandırdık. Bu ürünümüz ile de Türkiye’de uzun yıllar göz ardı edilen “pis su tesisatında sessizlik ve uzun ömür” özelliğini öne çıkardık ve ülkemizde bu konuda ciddi bir know-how’a sahip olduk. Sessizliğin istendiği mekanlarda ürünümüz Wavin AS Sessizboru ile aranan bir marka olmak bizi sevindirmektedir.

1994 yılında Solvin marka Manyetik Kireç Önleyici, 1997 yılında ideal standard, yine aynı yıl Geesa Banyo aksesuarları, 1998 yılında iqua Fotoselli bataryalar, 1999 yılında Hutterer & Lechner Süzgeç ve çek valfler, 2000 yılında AB miks bataryalar, yine aynı yıl içinde Kaldewei Çelik emaye küvet ve duş tekneleri, Thale Haustec Çelik emaye küvet ve duş tekneleri distribütörlüklerimiz arasına katıldı.

1987 yılından günümüze kadar ürünlerimiz Proje Yönetim, Proje Müşavir ve Proje Müellifleri tarafından değerlendirilerek özellikle büyük projelerde ve herbiri kendi alanının en önemli yapılarında büyük uygulama alanı bulmuştur.

Bu anlamda ürünlerimizi yapılarında kullanan ve kullandıran tüm mal sahiplerine, danışmanlara, mühendislere, mimarlara, müşavirlere, satın alma sorumlularına, teknikerlere, ustalara ve diğer yetkililere teşekkürü borç biliriz.

Sizlere imkanlarımızın el verdiği ölçülerde bundan sonra da her zaman dünyanın yeniliklerini getirmek ve tanıtmak bizim görevimiz olacaktır. Buna söz veriyoruz. Biz inanıyoruz ki Sizin torunlarınızla bizim torunlarımız beraber çalışacaktır.

Dostça Selamlar, Saygılarımla

Ali BIDI

C- poll everywhere poll everywhere is a powerful https://domyhomework.guru/ web tool for creating and distributing polls.